Apie mus

GALIMARD PARFUMERIJOS NAMAI

Jean de Galimard, Seranono lordas, Grafo Torenso giminaitis ir geras Getės bičiulis, gyveno Grase, kur ir įkūrė 1747 metais "PARFUMERIE GALIMARD“ Tai buvo kvepalų ir galanterijos fabrikėlis, aprūpinantis karaliaus Liudviko rūmus alyvuogių aliejumi, pomadomis ir kvepalais, kurių pirmąsias formules sukūrė pats Galimard.


Pustrečio amžiaus GALIMARD PARFUMERIJOS NAMAI tęsia savo garsaus įkūrėjo tradicijas ir įamžina gamybos būdus, kurie ir suteikė šiems gaminiams vardą. Kaip ir senaisiais laikais, derlius yra renkamas iš natūralaus Graso gamtos šaltinio: jazminų, rožių, levandų, iš kurių surenkami prabangūs kvapai, o pasitelkti antikiniai gamybos būdai vieninteliai gali suteikti šioms esencijoms neprilygstamą subtilumą. Ir dabar, kaip ir kadaise, tais pačiais mostais ir pasimėgavimu, Graso Galimard parfumerijos namai kuria šią aromatų simfoniją, kuri ir yra tikrųjų kvepalų bruožas.


GALIMARD-BALTIJA turi išskirtines teises oficialiai atstovauti GALIMARD Parfumerijos namus, kuri gamina unikalią parfumeriją. GALIMARD-BALTIJA tikslas pateikti Baltijos šalims dar mažai žinomo Prancūzijos, provanso krašto, Graso, gaminių išskirtinumą ir originalumą.